Foto autors: Valters Poļakovs

Your Title Goes Here

AGRĪNĀ INTERVENCE

Teksta virsraksts, lorem ipsum amet loret.


Pakalpojuma mērķis:

Agrīnās intervences pakalpojums sociālās sistēmas ietvaros ir veidota ar mērķi veicināt vecāka un bērna piesaisti, uzlabot bērnu aprūpes prasmes, veicināt vecāka spēju sniegt mazulim aprūpi un gādību.

Agrīnās intervences pakalpojuma, jeb mazuļu skoliņas mērķa grupa ir māmiņas un tēti, kuriem ir zīdainis vai mazulis vecumā no 3 mēnešiem līdz 3 gadiem.

Šis ir laika posms, kad bērns ļoti strauji attīstās un kvalitatīva laika pavadīšana kopā ar bērnu ir būtisks pamats bērna attīstības veicināšanai. Tāpat vecums no dzimšanas līdz 3 gadiem ir ļoti būtisks piesaistes veidošanās procesā.

Nodarbībās bērns un viņa vecāks ir iesaistīti attīstošās, piesaisti veicinošās grupas nodarbībās, tiek veicināta kvalitatīva laika pavadīšana, tiek veicināta bērna aprūpe, vecāku aprūpes prasmes.

Nodarbībās tiek integrētas programmas BEA (Bērna emocionālās audzināšanas) tēmas, kā arī Theraplay metode, kas ir brīnišķīga metode piesaistes veicināšanai, emocionālo vajadzību atpazīšanai.

 

Iespējamās zīdaiņu un mazuļu grupas:

 

Zīdaiņi vecumā no 3 mēnešiem – 12 mēnešiem un viņu vecāki.

 

Mazuļi vecumā no 12-24 mēnešiem un viņu vecāki.

 

Mazuļi vecumā no 2-3 gadiem un viņu vecāki.
Galvenais mērķis – vecāka un bērna piesaistes veicināšana, emocionālo attiecību veicināšana bērna fiziskā stāvokļa un fiziskās attīstības novērošana, veicināšana. Galvenais mērķis – vecāka un bērna piesaistes veicināšana, emocionālo attiecību veicināšana, fiziskā stāvokļa un fiziskās attīstības novērošana, valodas attīstības novērošana, spēlēšanās veicināšana. Galvenais mērķis – vecāka un bērna piesaistes veicināšana, emocionālo attiecību veicināšana, valodas attīstības novērošana, spēlēšanās veicināšana, koncentrēšanās veicināšana.
Sociālo pakalpojumu aģentūra